Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/themes/suffusion/functions/media.php on line 666

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/themes/suffusion/functions/media.php on line 671

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/themes/suffusion/functions/media.php on line 684

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/themes/suffusion/functions/media.php on line 689

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/asociaci/public_html/wp-content/themes/suffusion/functions/media.php on line 694
(Български) II КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА 2016. – Асоциация "Малага-България 2010"
may 242016
 
 24.05.2016  Posted by at 16:51 Todas notícias

II КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА 2016г.
„ МОЯТ ЛЮБИМ ГЕРОЙ ОТ БЪЛГАРСКА ПРИКАЗКА ИЛИ ОТ КНИГА НА БЪЛГАРСКИ АВТОР„ Оганизиран от ПБНУ ”Родина „ гр. Малага, Aсоциация “Малага България 2010”, Испания

НАГРАДИ

I група
1 наргада – Мелани Алвес Пламенова – БНУ”Христо Ботев”- Леганес, Испания
БНУ” ХРИСТО БОТЕВ” КЪМ АСОЦИАЦИЯ Т.А.Н.Г.Р.А. – МАДРИД, ИСПАНИЯ

1 награда – Рая Кънчова Маринова –
КУРС по рисуване „ СЛЪНЦА„ на български и испански, Марбея

2 награда – КАЛОЯН ГЕОРГИЕВ КОСТОВ,

ЦДГ РАДОСТ – СЕВЛИЕВО,

2 награда – Фирдес Мехмед Кафеджи
СОУ ‘’Хр. Ботев’’- подготвителна група гр. Сунгурларе

3 награда Каан Ниазиев Бейзатов НБУ „ Св. Св. Кирил и Методий„ Марея
към Асоциация Марбея – България 2013, Испания

Поощрителна награда Виктория Светославова Казанджиева,
КУРС по рисуване „ СЛЪНЦА„ на български и испански, Марбея

II група
1 награда – Венета Тодорова Павлова.
ОУ» Райна Княгиня», гр. Пловдив

2 награда – Светослав Николаев Свиленов,
Школа по изобразително изкуство при Народно читалище «Роден край-1931»
гр. София,

2 награда – Ирене Красимирова Динова
КУРС по рисуване „ СЛЪНЦА„ на български и испански, Марбея

3 награда – АЛЕКСАНДЪР ГЕНАДИЕВ,
ПБНУ РОДИНА, МАЛАГА

Поощрителна награда – МАРТИН РУМЕНОВ КАМАРСКИ,
ОУ ЕЛИН ПЕЛИН – ПЛОВДИВ

III група
1 награда – ИННА КУЦАРОВА –
СОУ СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ –ДОБРИЧ

2 награда Руслан Османов Кафеджиев
СОУ ‘’Хр. Ботев’’ Гр. Сунгурларе

2 награда ТЕОДОРА ТОНЕВА БОРИСОВА, – СОФИЯ, НДД, МОДА И ДИЗАЙН

Поощрителна Виктория Маринова Колева – –БНУ”Христо Ботев” АСОЦИАЦИЯ Т.А.Н.Г.Р.А. – МАДРИД, ИСПАНИЯ

IV група
1 награда КАТРИН ВАЛЕРИЕВА ТЕОФИЛОВА,16 Г., МАРА ПЕПЕЛЯШКА
СОФИЯ, ЦДД, МОДА И ДИЗАЙН

2 награда НИКОЛ НЕДКОВА НЕДЕВА –
СОУ СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ –ДОБРИЧ,

3 награда АЛЕКСАНДРА ТРИФОНОВА ПАНТАЛЕЕВА
СОФИЯ, НДД, МОДА И ДИЗАЙН

Share Button

Sorry, the comment form is closed at this time.